Śr, Lip 17, 2024

Regulamin Korzystania z Serwisu ringpolska.pl

1. Serwis ringpolska.pl jest prywatną inicjatywą.

2. Utrzymaniem serwisu zajmuje się KnockOut Promotions Sp. z o.o.

3. Nadzór nad poszczególnymi działami serwisu prowadzą redaktorzy. Lista redaktorów znajduje się w zakładce Kontakt>Redakcja

4. Serwis ringpolska.pl dopuszcza do swoich zasobów każdego użytkownika, który zapozna się i zaakceptuje niniejszy Regulamin. Każdy wpis opublikowany przez użytkownika staje się częścią zasobów serwisu i nie będzie usuwany ani na prośbę użytkownika ani po usunięciu jego konta, a jedynie wówczas, gdy narusza niniejszy regulamin. Rejestracja jest dowodem zapoznania się z treścią Regulminu.

5. PRAWA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU:

    a) umieszczanie wpisów merytorycznych

    b) zwracanie uwagi na każdy problem z funkcjonowaniem serwisu

6. OBOWIĄZKI UŻYTKOWNIKÓW SERWISU:

    a) umieszczanie wpisów tylko pod właściwymi artykułami

    b) stosowanie się do zasad netykiety oraz kultury wypowiedzi publicznej, w tym nie używania słów niecenzuralnych lub powszechnie uznawanych za obraźliwe

    c) zastosowanie się do każdego polecenia redaktorów i administratorów

    d) akceptacja postanowień redakcji i administratorów w sprawach uchybień regulaminowych i innych

7. Zabrania się umieszczania reklam, wpisów komercyjnych, linków do portali komercyjnych, ogłoszeń w jakimkolwiek dziale  oraz linków do konkursów sponsorowanych z wymienionym sponsorem/sponsorami. ringpolska.pl nie zezwala na rejestracje konta z loginem użytkownika będącą nazwą firmy, konkretną usługą lub adresem komercyjnej strony internetowej.

8. Zabrania się korzystania z avatara stojącego w sprzeczności z polskim prawem lub naruszającym netykietę oraz Regulamin Serwisu.

9. Użytkownicy nie stosujący się do zasad prawa, notorycznie lub incydentalnie naruszający Regulamin będą trwale usuwani z listy użytkowników.

10. Administracja nie ma obowiązku odpowiadania na wysłaną do niej korespondencję oraz nie ciąży na niej obowiązek poinformowania użytkownika o swoich działaniach w jego sprawie.

12. Rejestracja konta jest dowodem na zaakceptowanie w/w zasad.

13. Niniejszy Regulamin może ulegać zmianom w trakcie działania serwisu. Nie zwalnia to użytkownika od jego przestrzegania.{jcomments off}

14. Opinie wyrażane przez użytkowników w komentarzach są ich prywatnymi i w żaden sposób nie reprezentują stanowiska Redakcji.

15. Redakcja zastrzega sobie prawo do skracania i przredagowańia materiałów do niej nadesłanych.

Powiązane artykuły

Polityka prywatności i cookies