Według ukraińskiego dziennikarza Maksyma Didenki kolejnym rywalem Ołeksandra Usyka będzie Agit Kabayel. Ukrainiec ma zgodzić się na obowiązkową obronę pasa WBC, a walka najprawdopodobniej odbędzie się w Niemczech, choć rozważana jest również lokalizacja na Bliskim Wschodzie.
Na razie nie ma jeszcze oficjalnego komunikatu ze strony zespołu Usyka, jednak coraz więcej sygnałów wskazuje na to, że to właśnie Kabayel będzie jego następnym przeciwnikiem.
Federacja WBC wyznaczyła czas na negocjacje obozom Usyka i Kabayela do 30 czerwca.




